top of page

FLOR-IT 

FLOR-IT

  • Foto van schrijverPeter Roodnat

**Vacature: Junior Designer (36 uur/week) - Nederland**
*Locatie: Nederland (kantooruitbreiding)*


*Geslacht: m/v*


**Over Flor IT**


Flor IT is een toonaangevend bedrijf op het gebied van het ontwikkelen van Wix-websites, met het hoofdkantoor in Genève, Zwitserland. Ons jonge en gedreven team van ontwikkelaars is voortdurend op zoek naar getalenteerde individuen die deel willen uitmaken van ons groeiende succesverhaal. We zijn momenteel op zoek naar een enthousiaste Junior Designer om ons team in Nederland te versterken.


**Functieomschrijving**


Als Junior Designer bij Flor IT zul je verantwoordelijk zijn voor het ontwerpen van websites en grafische elementen. Je zult samenwerken met ons ervaren team om creatieve oplossingen te ontwikkelen die voldoen aan de behoeften van onze klanten. Jouw vaardigheden in webdesign en kennis van tools zoals Photoshop en Figma zullen van onschatbare waarde zijn bij het creëren van aantrekkelijke en functionele websites. Kennis van Wix wordt beschouwd als een pre, maar is niet verplicht.


**Functie-eisen**


- Ervaring in het ontwerpen van websites en grafische elementen.

- Kennis van ontwerptools zoals Photoshop, Figma, en andere relevante software.

- Bekendheid met Wix (pre).

- Creativiteit en oog voor detail.

- Teamspeler met goede communicatieve vaardigheden.

- Zelfgemotiveerd en bereid om nieuwe vaardigheden te leren.

- Beheersing van de Nederlandse & Engelse taal.


**Wat bieden wij**


- Een dynamische en stimulerende werkomgeving.

- De mogelijkheid om deel uit te maken van een groeiend bedrijf in een boeiende branche.

- Kansen voor professionele groei en ontwikkeling.

- Een competitief salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.


**Sollicitatieprocedure**


Ben jij een creatieve en gemotiveerde designer met een passie voor webdesign? Wil je deel uitmaken van ons team bij Flor IT en meewerken aan onze opwindende projecten? Stuur dan je cv en portfolio naar vacature@flor-it.com. We kijken uit naar je sollicitatie en de mogelijkheid om je te ontmoeten!


*Flor IT is een werkgever die streeft naar diversiteit in haar personeelsbestand. We moedigen sollicitaties aan van alle gekwalificeerde kandidaten, ongeacht hun geslacht, leeftijd, nationaliteit, etniciteit, religie of seksuele geaardheid.*

53 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page