top of page

FLOR-IT 

FLOR-IT

  • Foto van schrijverPeter Roodnat

Wij zijn opzoek naar sales ambassadors

Vacature: Ambassador voor Website VerkoopBen jij een gedreven en zelfstandige professional met een passie voor sales en technologie? Wil je werken in een dynamische omgeving waar jouw inzet en succes direct worden beloond? Dan zijn wij op zoek naar jou!


Functieomschrijving


Als Ambassador voor de verkoop van websites ben jij het gezicht en de drijvende kracht achter onze verkoopactiviteiten. Je hebt de vrijheid om zelfstandig te werken en je eigen netwerk en strategieën te ontwikkelen om nieuwe klanten aan te trekken. Jouw belangrijkste taak is het verkopen van websites aan diverse bedrijven en organisaties, waarbij je nauw samenwerkt met ons team van ontwikkelaars en designers om op maat gemaakte oplossingen aan te bieden.


Verantwoordelijkheden


- Actief benaderen van potentiële klanten en onderhouden van klantrelaties

- Presenteren en demonstreren van onze website-oplossingen

- Adviseren van klanten over de beste weboplossingen voor hun behoeften

- Onderhandelen en afsluiten van verkoopcontracten

- Bijhouden van verkoopactiviteiten en rapporteren aan het management

- Continu op de hoogte blijven van de laatste trends en ontwikkelingen binnen de webtechnologie


Wat bieden wij?


- Een uitdagende en zelfstandige functie met veel vrijheid en verantwoordelijkheid

- Een aantrekkelijk commissiemodel dat jouw verkoopresultaten direct beloont

- Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei

- Ondersteuning van een ervaren en creatief team

- Flexibele werktijden en de mogelijkheid om vanuit huis te werken


Wie ben jij?


- Je hebt aantoonbare ervaring in sales, bij voorkeur binnen de IT of webontwikkeling

- Je bent zelfstandig, proactief en resultaatgericht

- Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en kunt overtuigen op verschillende niveaus

- Je hebt een sterk netwerk en bent in staat om dit verder uit te breiden

- Je hebt affiniteit met technologie en bent altijd op zoek naar de beste oplossingen voor je klanten


Solliciteren


Ben jij de Ambassador die wij zoeken? Stuur dan je CV en een motivatiebrief naar peter@flor-it.com en vertel ons waarom jij de perfecte kandidaat bent voor deze functie. Wij kijken uit naar je reactie!


---


Over ons


Flor IT is een toonaangevende speler in de webontwikkeling met jarenlange ervaring in het creëren van hoogwaardige Wix websites voor diverse klanten. Wij geloven in de kracht van innovatie en klantgerichtheid en streven ernaar om de beste weboplossingen te bieden die perfect aansluiten bij de behoeften van onze klanten.


---
Sluit je aan bij ons team en bouw mee aan de digitale toekomst!

2 weergaven0 opmerkingen

コメント


bottom of page
Website with Review Widget